Jeśli są Państwo zainteresowani odzieżą ze zdobieniem, to realizujemy także różne formy:

  • sitodruk – farby plastizolowe i wodne
  • haft – do 6 kolorów
  • DTG – nadruk farbami wodnymi full color
  • flex/flock – także folie efektowe (puch, silikon, brokat)

 

Mamy własny park maszynowy, także jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować zamówienia na odzież z nadrukiem.

Ale także mogą Państwo napisać na naszego mejla, podesłać projekt/logo, ilość, produkt. W odpowiedzi podeślemy wycenę

W razie potrzeby możemy oczywiście podesłać katalogi, próbki zdobień

NADRUKI REALIZUJEMY OD 2001 ROKU!

Nasze dane kontaktowe:

kontakt@czystabawelna.pl

52 56 99 782

NADRUK DTG (CYFROWY)

Nadruk DTG to forma cyfrowego zdobienia bezpośredniego. Wykonuje się go na specjalnych drukarkach, przy użyciu farb wodnych. Charakteryzuje się wysokim stopniem odwzorowania szczegółów i kolorów. Opłaca się już od nakładów jednostkowych. W przeciwieństwie do sitodruku nie jest wymagana procedura przygotowalni (klisze, matryce, separacja kolorystyczna). Możliwy druk na koszulkach t-shirt, polo, bluzach.

Zalety:

-wysoka jakość odwzorowania szczegółów

-min. nakład 10szt

HAFT KOMPUTEROWY

Dysponujemy kilkoma hafciarkami 6kolorowymi firmy Brother. Haft najlepiej sprawdza się na grubszych materiałach i o niezbyt dużym wypełnieniu. Haftujemy przede wszystkim na bluzach, polarach, koszulach czy koszulkach polo. Ta forma zdobienia dodaje elegancji i prestiżu. W projekcie nie mogą występować przejścia tonalne. Każdy projekt haftu wymaga przygotowania specjalnego formatu pliku (zaprojektowania przebiegu każdej nici)

Zalety:

-dodaje elegencji i prestiżu

-min. nakład 10szt

SITODRUK

Sitodruk to metoda, w której farba nakładana jest bezpośrednio na materiał, co odbywa się przy użyciu specjalistycznych matryc poligraficznych. Niezbędne jest ich dokładne przygotowanie, a więc naświetlenie klisz oraz przeniesienie projektu na matrycę, przy wykorzystaniu światłoczułej emulsji pokrywającej matrycę sitodrukową.Każdy kolor nakładany jest osobno, dlatego też dla każdej barwy należy przygotować oddzielną matrycę. 

Metoda ta jest również wykorzystywana najczęściej w przypadku zamawiania dużych nakładów, ponieważ koszt przygotowania nadruku rozkłada się wtedy na wiele egzemplarzy produktu

Zalety:

-niska cena przy dużych nakładach

-min. nakład 30szt

FLEX/FLOCK

Przy pomocy tej metody wykonuje się prostsze nadruki, nie posiadające dodatkowych urozmaiceń kolorystycznych, w postaci tonowania oraz cieniowania. Często stanowi tańszą alternatywę dla innych technik nadruku, dzięki łatwości i sprawności wykonania. Wymagane jest wyłącznie wykorzystanie plotera tnącego, który odpowiednio dopasuje kształt powierzchni do transferu do wybranego nadruku oraz będzie odpowiadał za jego naniesienie na wybraną część odzieży.

Flex to folia gładka, a flock to folia typu “meszek”

Zalety:

-stosowania do prostych projektów i małych nakładów

-min. nakład 10szt

 

Oprócz zdobienia realizujemy także opcję brandingu, czyli możliwości przeszycia metek żakardowych lub papierowych, pakowanie w woreczki (także biodegradowalne) lub kartoniki.

Na życzenie klienta istnieje opcja uzupełnienia usługi o dodatki: dla haftu o wersję wypukła 3D lub naszywki i patche. W sitodruku o dodatek puchnący, fluorescencyjny itp.